Dětské čepice

Dětské pletené čepice jsou velmi důležitou součástí naší nabídky. Každoročně se snažíme naši kolekci dětských čepic inovovat tak, aby byla neustále atraktivní pro naše nejmenší zákazníky. Dětská kolekce je velmi obsáhlá a zahrnuje čepice a doplňky ve velikostech od kojeneckých až po teenagerovské. Starší děti si můžou vybrat i v naší dospělácké nabídce. Většina dětských čepic je podšitá kvalitní mikro-fleecovou podšívkou. Vybrané čepice pro dívky jsou také ozdobeny ručně háčkovanými aplikacemi.

Dětské čepice se zvířecími motivy

V naší nabídce nemůžou chybět velmi oblíbené zvířecí dětské čepice. Čepice „sovičky“ a „medvídci“ s ručně háčkovanými aplikacemi si získaly značnou oblibu u našich malých zákazníků.
087u
165u

Doplňky kolekce

Pletené nákrčníky a šály

Důležitou částí naší dětské kolekce jsou doplňky. Jedním z nejžádanějších doplňků jsou nákrčníky. Tento velice praktický doplněk úplně nahradí šálu a děti pěkně na krku hřeje. Nákrčníky i šály jsou vyrobené ve stejných barevných kombinacích jako čepice a dají se tak zajímavě kombinovat.


Pletené rukavice

Další položkou v naší dětské nabídce jsou dětské pletené rukavice. V široké nabídce dětských rukavic máme jak pletené prstové a palcové rukavice, tak i rukavice s fleecovou podšívkou.


Bavlněné čepice

Pro jaro a léto máme připravenou kolekci dětských bavlněných čepic a kšiltovek. Najdete v ní oblíbené dívčí šátečky i klasické balněné čepice s výšivkami. Čepice jsou velmi pružné a vyrobené z kvalitního bavlněného úpletu s vyšší gramáží.

Použité materiály

Velkou pozornost věnujeme výběru materiálů. Všechny použité materiály jsou certifikované na hygienickou nezávadnost a splňují požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Na bavlněné čepice používáme bavlněný úplet české výroby, který se vyznačuje vyšší gramáží a velikostní stálostí při vyprání.

vlna
Příze
100% akryl
Merino vlna
Úplety
95% bavlna
+
5% elastan
Podšívky
Micro fleece
Polycolon

Dětské čepice v katalogu

Kompletní kolekci dětských čepic si můžete prohlédnout v našem katalogu na stranách 3–12.
Pro starší děti je možné vybrat i čepice v dámské a pánské kolekci.

Prohlédnout
Kompletní kolekci najdete na našem e-shopu.
Navštívit e-shop